www.hazretimehdi.com
ana sayfa- site haritası
 
 

HZ. MEHDİ (A.S.) DÖNEMİNDE UYDU GÖRÜNTÜLEME VE TELEVİZYON SİSTEMLERİ HZ. MEHDİ'YE HİZMET EDECEKTİR

İşler ehline [Mehdi' (a.s.)ye] emanet edildiğinde YÜCE ALLAH ONUN İÇİN DÜNYANIN EN ALÇAK BÖLÜMÜNÜ YÜKSELTECEK, EN YÜKSEK YERLERİ DE ALÇALTACAK. ÖYLE Kİ, TÜM DÜNYAYI AVUCUNUN İÇİNİ GÖRDÜĞÜ GİBİ GÖRECEK. İÇİNİZDEN HANGİNİZİN AVUCUNUN İÇİNDE BİR SAÇ TELİ OLSA ONU GÖREMEZ?

(Bihar-ül Envar, 5.cilt, s:328)

Hz. Mehdi (a.s.) döneminde televizyon ve bilgisayarların yaygınlaşması ile Hz. Mehdi (a.s.) bütün dünyaya ulaşacak. Dünyadaki yükseltiler ve alçaklıklar farketmeyecek, hepsi Hz. Mehdi (a.s.)'nin önünde tek bir ekran zemini üzerinde görülecektir. Hz. Mehdi (a.s.) bu yolla her yeri idare edebilecek, dünyanın en uzak ucuna bile İslam'ı tebliğ edebilecektir. Görüntüler yakınlaştırılıp uzaklaştırılabilecek. Hadiste şu anki avuç içi bilgisayarlara, uydu görüntüleme ve televizyon sistemlerine dikkat çekilmiştir. Bu vesileyle Hz. Mehdi (a.s.) istediği görüntüyü bir saç telini görebilecek kadar yakınlaştırabilecektir.

 
 

ANA SAYFA - SİTE HARİTASI

Yazar Hakkında - Diğer Siteler

Bu sitede yayınlanan tüm materyali, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz. www.hazretimehdi.com

TÜRKÇE KURAN-I KERİM - BİZE DESTEK OLUN - HADİS KÖŞESİ

 

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.com